E-TİCARET

E-Yazılım [ERP | Ticari Program] ve İdeasoft [E-Ticaret] Entegrasyonu ile;

Bir veri sisteme sadece bir defa işlendiğinden zaman kazancı sağlanabilecek, depo ve raflardaki stoklar gerçek zamanlı takip edilebilecek, stokta olmayan ürünlerin siparişi veya satışının sanal olarak yapılmasının önüne geçilebilecek, veri bütünlüğü sağlandığı için veri girişlerin den kaynaklanan hatalar en aza indirilebilecek, hatalı sevkıyatın önüne geçilebilecek ve,

bütün ticari işlemler entegrasyon sayesin de tek bir merkezden daha etkin ve doğru yönetilecektir.

e-ticaret-7

WEB DE ÜRÜN AKTİF ETME

T-Set ML ve/veya Kerp de açılmış stoklardan istediğimizi e-ticaret sitesinde aktif edebiliriz. Böylece sistemimizde açılan bütün stoklardan İnternet üzerinden satmak istemediğimiz ürünleri ayırabiliriz.

ÜRÜN GRUPLARI, RESİM ve İÇERİKLERİ

Ürün Grupları

T-Set ML ve/veya Kerp de açılmış stoklar için oluşturduğunuz stok gruplarını e-ticaret yazılımında otomatik olarak kullanabilirsiniz. Böylece e-ticaret yazılımı üzerinde ayrıca stokları gruplara ayırmayarak, zamandan tasarruf edebilir veri işlemedeki hataları en aza indirebilirsiniz.

Ürün Resim ve İçerikleri

E-Yaz E-Ticaret sistemi ile ürünlerinize ait resimleri ve detay bilgileri  T-Set ML ve/veya Kerp üzerinden e-ticaret sitesine aktarabilirsiniz.

e-ticaret-1

VİTRİN, YENİ ÜRÜN, UCUZ ÜRÜN, KAMPANYA

T-Set ML ve/veya Kerp de açılmış stoklardan istediğimizi e-ticaret sitesinde [ideasoft] vitrin ürünü, indirimli ürün, yeni ürün veya kampanyalı ürün olarak tanımlayabiliriz bu tanımlamaların e-ticaret yazılımında otomatik olarak görülmesini sağlayabiliriz.

e-ticaret-6

SİPARİŞ ENTEGRASYONU

E-Ticaret yazılımı üzerinden alınan bir sipariş otomatik olarak E-Yaz yazılım ürünlerinin sipariş modülüne alınan sipariş olarak düşer. Böylece oluşan siparişi faturaya/irsaliye ye  dönüştürüp müşteriye sevk ederek işlemlerinizi hızlandırabilir zaman ve personel tasarrufu sağlayabilirsiniz.