E-YAZ (KOBİ ERP) SİPARİŞ YAZILIMI

Business people shaking hands, finishing up a meeting

ALINAN VERİLEN SİPARİŞ TAKİBİ

E-Yaz KOBİ ERP Sipariş yazılımı ile siparişlerinizi şubelere, personele ve depolara göre detaylı bir şekilde istenen döviz birimiyle takip ederek siparişlerinizi en ideal şekilde yönetebilirsiniz.

VİDEO EKLENECEK

Business People Partnership Discussion Office Team Concept

ONAYLANMIŞ TEKLİFTEN SİPARİŞ OLUŞTURMA

E-yaz KOBİ ERP sipariş programı ile onaylanmış teklifi siparişe dönüştürebilir hız ve kullanım kolaylığı sağlayan bu özellik sayesinde verilen tekliflerden ne kadarının siparişe dönüştüğünün analizlerini yapabilir ve raporlarını alınabilir.

VİDEO EKLENECEK

donusmeiletisim

SİPARİŞ DÖNÜŞTÜRME

E-Yaz KOBİ ERP Yazılımı ile Alınan sipariş siparişten verilen sipariş, verilen siparişten de alınan sipariş oluşturulabilir.

GÖRSEL EKLENECEK

teknik

BİR FİRMANIN ŞUBELERİNE AİT VERİLEN SİPARİŞ TAKİBİ

E-yaz KOBİ ERP sipariş programı ile çok şubeli bir firmanın her şubesinden farklı ürünleri farklı miktarlarda sipariş olarak alabiliriz. Bu siparişlerin şube ve depo bazında takibini yapabilir ve  ilgili raporlar rahatlıkla alınabilir.

GÖRSEL EKLENECEK

revizyon

SİPARİŞİ CARİYE YANSITMA

E-Yaz KOBİ ERP Yazılımı ile alınan siparişlerin tutarı istenirse cari karta borç olarak yansıtılabilir. Bu özellik, sipariş verilen ürünlerin ödemesine başlayıp teslimatı ileriki bir tarihte yapılacak olan durumlar da kullanılır.

VİDEO EKLENECEK

Durum

REFERANS KAYNAĞI

E-Yaz KOBİ ERP sipariş yazılımı ile sipariş alınırken siparişin alış şeklini (telefon, fax, internet, e-posta, elden, diğer gibi) kayıt altına alıp raporlayabilirsiniz.

VİDEO EKLENECEK

Sprinters, vector file

ALINAN SİPARİŞE AİT ÜRÜNLERİN REZERVE EDİLMESİ

E-yaz KOBİ ERP sipariş yazılımı ile alınan siparişe ait ürünler, ileri bir tarihte teslim edilmek üzere rezerve edilebilir, bunun için rezerve depo kullanılır. Bu ürünler sistem de bu depoya aktarılır.

VİDEO EKLENECEK

Infographic Templates for Business Vector Illustration.

DÖVİZLİ ÜRÜNLERDE SİPARİŞ [SEVK ve FATURA YANSIMASI]

E-Yaz KOBİ ERP sipariş yazılımı ile dövizle satılan ürünlerin alınan siparişlerin de istenirse sevk tarihine ait kurdan faturanın oluşturulması sağlanabilir.

Siparişlerin faturaya ve irsaliyeye dönüşmesi

E-yaz KOBİ ERP sipariş programı ile alınan ve/veya verilen siparişler sevk onayları yapıldıktan sonra çok hızlı ve kolay bir şekil de istenirse faturaya istenirse irsaliyeye dönüştürülebilir.

VİDEO EKLENECEK

DOKUMAN

SİPARİŞE ÖZEL NOT EKLEME

E-Yaz KOBİ ERP sipariş yazılımı ile siparişe ait özel notlar sipariş belgesine eklenebilir. Bu özel notlar istenirse bu siparişle veya siparişe bağlı cariyle işlem yaparken kullanıcıyı uyarabilir.

VİDEO EKLENECEK

warehouse worker with scanner

STOK YETERLİLİK DURUMU KONTROLÜ

E-yaz KOBİ ERP sipariş programı ile alınan siparişler için stok yeterlilik raporunu anlık görebilir ilgili müşteriye doğru termin tarihi verebilirsiniz.

VİDEO EKLENECEK

karlilik

SİPARİŞ KARLILIK DURUMU

E-Yaz KOBİ ERP sipariş yazılımı ile Alınan siparişlerin toplam da ve ürün ürün karlılık durumlarını anlık olarak görebilirsiniz.

VİDEO EKLENECEK