Kuyumculuk Programı MİLYEM, Kuyumculuk sektöründe ürün ve/veya hizmet alıp satan ve/veya üreten firmaların muhasebe ve ön muhasebe işlemlerini yapabilen,  İşletme iradesi ve yöneticileri için gerekli olan bütün raporları alabileceğiniz bir kuyumculuk ERP yazılımıdır.

Stok Yönetimi

Kuyumculuk Programı Milyem ile;

Altın, Hurda, Ziynet, Pırlanta, Değerli taş, Gümüş, Platin, Nakit ve Diğer ürünlerin (Saat vb. gibi) stok kartlarını kendi özelliklerini içerecek şekilde ayrı ayrı açabilirsiniz.

Her ürün için  barkod, marka, model, parti numarası, mamul türü,  takım nosu ve kayıt tarihi bilgilerini oluşturabilirsiniz.

Ürünleri, depo, şube, banko, ve ürün yeri (stokta, üretim de çantacıda) olarak takip edebilirsiniz.

Finans Yönetimi

Kuyumculuk Programı Milyem ile;

Müşteri ve tedarikçiler hesaplarını has ve/veya istediğiniz döviz birimi ile kolayca işleyebilir. Bu hesaplara ait kasa, banka, kredi kartı, çek/senet, taksit işlemlerini rahatlıkla takip edebilir, nakit akışınızı yönetebilirsiniz.

Ödemelerinizi ve tahsilatlarınızı planlayabilir ve risk limitlerinizi rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Hesaplara ait hareketleri (₺)birimi yanın da dövizli olarak ta takip edebilirsiniz.

Bankalardaki kredi ve ticari hesaplarınızı ve varsa şubelerinize ait bütün finans hareketlerini ayrıntılı olarak takip edebilirsiniz.

Muhasebe Yönetimi

Kuyumculuk Programı (Milyem) Muhasebe modülü ile mevzuata tam uyumlu olarak ana hesaplarınızı otomatik olarak oluşturabilir  ana gruba ait alt hesapları işletmenize uygun olarak kolayca tanımlayabilirsiniz. Ön muhasebe yapılan işlemleri isterseniz otomatik, isterseniz kontrol edildikten sonra tek işlemle muhasebeye aktarabilirsiniz.

Satış Yönetimi

Kuyumculuk Programı Milyem ile;Perakende Mağaza satışlarınız la ilgili bütün işlemleri tek ekranda hızlı ve kolaylıkla yapabilirsiniz.

Toptan satış işlemlerinizi

Satın Alma Yönetimi

Yetkilendirme

Kuyumculuk Programı Milyem ile, kullanıcıya, metaya, işlemlere ve cari kart gruplarına göre yetkilendirme yapabilirsiniz.