KUYUMCULUK PROGRAMI- MİLYEM

E-Yaz Yazılım ürünü olan Milyem Kuyumculuk programı ile kuyumculuk sektörünün ihtiyacı olan sektöre özel [sertifika basma, her ürüne ayrı barkod oluşturma, has bilançosu, hurda alış, set oluşturma vb. gibi] işlemlerin yanı sıra bütün alış, satış, ön muhasebe ve muhasebe işlemlerini rahatlıkla yapabilir, gerekli raporları istediğiniz zaman istediğiniz ortamdan [cep telefonu, tablet pc, Notbook vb. gibi ] alabilirsiniz.

Hızlı Satış

Hızlı Satış Ekranı

E-Yaz Kuyumculuk Programı-Milyem Hızlı Satış Ekranın da;

Cari Hesap Oluşturabilir, Altın, Hurda, Döviz ile tahsilat yapılabilir, Ürünler resimli olarak teşhir edilebilir, ürünler teşhirden satışa aktarılabilir, Ziynet alış ve satışları çok hızlı gerçekleştirilir, Yapılan satışların karı anın da görülebilir, İşlemler için Fatura, Gider Pusulası, Bilgi fişi basılabilir, kısaca hesaplama hatalarının giderildiği bütün tezgahtar işlemleri tek bir ekran da yapılabilir.

Yetkilendirme

Kuyumculuk Programı Milyem ile; Kullanıcılar Metaya göre, İşleme göre, Cari kart grubuna göre yetkilen-dirilebileceği gibi Zararına işlem yapabilme, Borç alacak işlemi yetkileri de atanabilir. Her kullanıcıya ayrı maksimum ıskonto oranı tanımlanabilir ve şube yetkisi atanabilir.

Kuyumcu barkod olusturma

barkod oluşturma

Sertifika, Barkod, Ürün Kataloğu

Kuyumculuk Programı Milyem ile sertifika basabilir, ürün kataloğu oluşturabilir, toplu barkod basımı yapabilirsiniz. RF-ID etiketler kullanılabilir. Sayımlar çok kısa zaman da ve doğru olarak yapılabilir.

Muhasebe Yazılımı

Muhasebe

Muhasebe Entegrasyonu

Kuyumculuk Programı Milyem; Ticari Program T-Set ML ve/veya Kerp [Kobi ERP] ile tam entegre olarak çalışır. Bu sayede kuyumculuk işlemlerini otomatik olarak muhasebeye entegre edebilirsiniz.

Şube Yönetimi

Kuyumculuk Yazılımı Milyem ile şubelerinize yetkili kullanıcı tanımlayabilir, şubelerin borç alacak takiplerini yapabilir, şube gelir, gider ve karlılık takiplerinizi yapabilir böylece işinizi daha etkin, güçlü ve verimli yönetebilirsiniz.

E-Ticaret Entegrasyonu

Kuyumculuk Yazılımı Milyem ile stok kartı açılan ürünlere ait bilgilerin gerekli olanlarını  e-ticaret yazılımı ideasofta aktarabilir, e-ticaretten verilen siparişleri milyem de anın da görüp faturasını oluşturabilir kısacası  E-Ticaret yazılımı İdeasoft ile tam entegre çalışabilirsiniz.

Raporlar

Kuyumculuk Yazılımı Milyeme ait raporlar ile;

Cari hesap hareketlerini, bilanço, karşılaştırmalı bilanço, günlük faaliyet, gelir tablosu, Stok, İşlem kontrol, cari hesap bakiye ve genel gelir gider raporlarını alabilirsiniz.