TEKLİF YAZILIMI | TEKLİF YÖNETİMİ | KOBİ ERP

ALINAN VERİLEN TEKLİF TAKİBİ

E-Yaz KOBİ ERP Teklif yazılımı ile alınan verilen teklifleri sisteme kaydedebilirsiniz.  Tekliflerin sisteme kaydedilmesi ile günlük, haftalık, aylık, yıllık veya iki tarih arası tekliflerinizi inceleyip teklif analizlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

KISA ZAMANDA DETAYLI TEKLİF OLUŞTURMA

E-Yaz KOBİ ERP Teklif programı ile verilen teklifleri, tekliflere ait seçenekli açıklama ve ek notlar oluşturarak çok kısa zaman da, detaylı ve hatasız oluşturabilirsiniz.

TEKLİF ANALİZLERİ

E-Yaz KOBİ ERP Teklif yazılımı ile alınan teklifleri sisteme işleyerek teklif veren firmaların değerlendirmesini anlık ve geriye dönük çok daha kolay yapabilirsiniz.

ÜRÜN TEKNİK ÖZELLİKLERİNİN EKLENMESİ

E-Yaz KOBİ ERP Teklif yazılımı ile ürünlere ait teknik özellikler bilgisini çok kolaylıkla teklife aktarabilirsiniz. (Stok kartlarına teknik özellik eklemeyi de kolay ve çok hızlı yapabilirsiniz).

Fatura ve/veya irsaliye evrakı oluştururken stok kartları için ihtiyaç duyulmayan bu özelliklere, teklif oluşturulurken ihtiyaç duyulmaktadır.

REVİZYON TAKİBİ

Oluşturulan teklifler, teklif olumlu yada olumsuz olarak sonuçlandırılana kadar bir kısım değişikliklere uğramaktadır. Fiyatlar yeniden gözden geçirilmekte, ürün çıkarma ve ilave edilmeleri söz konusu olmaktadır. Ödeme kısmı da teklif sonuçlanana kadar esneme ve değişme ihtimaline sahiptir.  E-Yaz KOBİ ERP Teklif yazılımı bütün yapılan revizyonları sebepleri ile birlikte saklama özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesin de verilen tekliflerin olumlu veya olumsuz sonuçlanmasındaki sebepleri doğru analiz etme imkânına sahip olabilirsiniz.

DURUM TAKİBİ

E-Yaz Teklif programı ile Hazırlandı, Verildi, Beklemede, Askıya alındı, Onaylandı ve Reddedildi gibi istediğimize bağlı teklif durumlarını sisteme tanımlayabilirsiniz.

KOBİ ERP Teklif yazılımının bu özelliği ile tekliflerin güncel durumunu görebilir ve bütün teklifler ile ilgili günlük, haftalık, aylık, yıllık ve iki tarih arası teklif durum raporu alabilirsiniz. Bekleme de olan ya da reddedilen gibi sadece istediğiniz durum raporuna ulaşabilirsiniz.

PERSONEL VE ŞUBE PERFORMANSI

E-Yaz KOBİ ERP Teklif yazılımı ile personele göre verilen teklif sayılarının, verilen teklif toplam tutarlarının raporlarını alabilir ve personellere ait verilen tekliflerin yüzde kaçının onaylandığını veya red edildiğini görebilirsiniz. Birden fazla teklif veren personel varsa bu personellerin performanslarını karşılaştırabilirsiniz.

KOBİ ERP Teklif yazılımı ile işletmeniz şubeli ise, her şubeniz kendi tekliflerini oluşturabilir ve bu tekliflerin sonuç raporlarını rahatlıkla alabilirsiniz.

TEKLİFİN SİPARİŞ VEYA FATURAYA DÖNÜŞTÜRÜLMESİ

KOBİ ERP Teklif yazılımı ile onaylanan tekliflerin çok kolaylıkla bir işlemle siparişe dönüştürebilirsiniz.  Bu özellik ile aylık verilen teklifler ve bunların ne kadarının siparişe dönüştüğünün takibini yapabilir ve raporlarını alabilirsiniz.

KOBİ ERP Teklif programı ile onaylanan tekliflerin bir işlemle faturaya dönüştürebilirsiniz. Faturalaştırılan teklifleri personel ve şube bazın da raporlayabilirsiniz.

DOKÜMAN EKLEME

KOBİ ERP Teklif programı ile oluşturduğumuz teklife doküman ekleyebilirsiniz. Böylece teklif oluşturulurken teklifi istediğiniz kadar zenginleştirebilirsiniz.

FARKLI DÖVİZ BİRİMLERİ İLE TEKLİF

E-Yaz KOBİ ERP Teklif programı ile Dolar, Euro, TL gibi sistemde tanımlı tüm döviz birimlerine göre fiyatlandırılan ürünleri kendi döviz grubu içerisinde ayrı ayrı hesaplayabilir ve teklif verilen güne ait döviz kurundan genel toplam rakamını TL üzerinden oluşturabilirsiniz.

POZ NUMARASI

E-Yaz Teklif yazılımı ile;

teklif verilen firmaya ait şubeler için gerekli olan ürün ve hizmetlerin ayrı ayrı görülmesini ve hesaplanmasını sağlamak amacı ile poz numarası verebilirsiniz. Mesela bir marketin 3 ayrı şubesine aynı anda market bilgi otomasyonu ile ilgili teklif vereceğimizi düşünelim. Şubelerin teklif tutarlarını ve verilecek ürünleri aynı teklif içerisinde ayrı olarak gösterilmesini isteyelim. Bu şekilde bir teklif oluşturmak için kullanılan nümerik sayıdır poz numarası. Bu özellik sayesin de şubelere ait verilecek ürünler ve hizmetlerin maliyetlerini teklif verilen firmaya teklifte ayrıntılı olarak belirtebiliriz.

MAİL GÖNDERME

E-Yaz Teklif yazılımı ile hazırlanan teklif seçilen firmaya ait maile ve ya maillere gönderilmesi ve mail gönderilme bilgisinin firma cari kartındaki görüşmeler kısmına otomatik olarak işlenmesini sağlayabilirsiniz.

STOK VE FİRMA KARTI AÇMADAN TEKLİF OLUŞTURMA

Stok Kartı

E-Yaz KOBİ ERP Teklif yazılımı ile ürün (stok) kartı açmadan da sadece ürün isim ve açıklamalarını yazarak ta teklif hazırlayabilirsiniz.

Cari Kartı

E-Yaz KOBİ ERP Teklif programı ile firma (cari) kartı açmadan da sadece firma ismi ve diğer bilgilerini yazarak ta teklif hazırlayabilirsiniz.