KUYUMCULUK YAZILIMI

KUYUMCULUK YAZILIMI- MİLYEM | E-YAZ YAZILIM

E-Yaz Yazılım ürünü olan Milyem Kuyumculuk programı ile kuyumculuk sektörünün ihtiyacı olan sektöre özel [sertifika basma, her ürüne ayrı barkod oluşturma, has bilançosu, hurda alış, set oluşturma vb. gibi] işlemlerin yanı sıra bütün alış, satış, ön muhasebe ve muhasebe işlemlerini rahatlıkla yapabilir, gerekli raporları istediğiniz zaman istediğiniz ortamdan [cep telefonu, tablet pc, Notbook vb. gibi ] alabilirsiniz.

Hızlı Satış

KUYUMCULUK YAZILIMI HIZLI SATIŞ EKRANI

E-Yaz Kuyumculuk Programı-Milyem Hızlı Satış Ekranın da;

Cari Hesap Oluşturabilir, Altın, Hurda, Döviz ile tahsilat yapılabilir, Ürünler resimli olarak teşhir edilebilir, ürünler teşhirden satışa aktarılabilir, Ziynet alış ve satışları çok hızlı gerçekleştirilir, Yapılan satışların karı anın da görülebilir, İşlemler için Fatura, Gider Pusulası, Bilgi fişi basılabilir, kısaca hesaplama hatalarının giderildiği bütün tezgahtar işlemleri tek bir ekran da yapılabilir.

Kullanıcı Yetkileri

Yetkilendirme

YETKİLENDİRME

Kuyumculuk Programı Milyem ile; Kullanıcılar Metaya göre, İşleme göre, Cari kart grubuna göre yetkilen-dirilebileceği gibi Zararına işlem yapabilme, Borç alacak işlemi yetkileri de atanabilir. Her kullanıcıya ayrı maksimum ıskonto oranı tanımlanabilir ve şube yetkisi atanabilir.

Kuyumcu barkod olusturma

barkod oluşturma

SERTİFİKA | BARKOD | ÜRÜN KATALOĞU

Kuyumculuk Programı Milyem ile sertifika basabilir, ürün kataloğu oluşturabilir, toplu barkod basımı yapabilirsiniz. RF-ID etiketler kullanılabilir. Sayımlar çok kısa zaman da ve doğru olarak yapılabilir.

RFID Sayım

RFID Sayım

RF-ID SAYIM

Kuyumculuk pahalı ürünlerin alınıp satıldığı bir sektördür. Bu yüzden ürünlerin çalınması veya kaybolmasının önüne geçilmesi gerekir. Bunun da tek yolu zimmetlenen ürünlerin sık aralıklarla sayılarak denetlenmesidir.

Sayım, barkod okuyuculu el terminalleri ile yapıldığın da  bütün ürünler barkodlu olsa da çok zaman almakta ve yorucu olmaktadır. Hata yapma ihtimalide bulunmaktadır.

Milyem yazılımı ile RFID teknolojisini kullanarak ürünlerinizi etiketleme işlemi yapabilir, çok hızlı bir şekilse sayabilir giriş ve çıkışlarını kontrol altına alabilirsiniz.

Muhasebe Yazılımı

Muhasebe

MUHASEBE ENTEGRASYONU

Kuyumculuk Programı Milyem; Ticari Program T-Set ML ve/veya Kerp [Kobi ERP] ile tam entegre olarak çalışır. Bu sayede kuyumculuk işlemlerini otomatik olarak muhasebeye entegre edebilirsiniz.

E-Yaz Yazılım e-fatura oluşturma

e-fatura oluşturma

E-FATURA | E-DEFTER | E-ARŞİV

E-Yaz Milyem Kuyumculuk yazılımı ile E-Fatura, E-Defter ve E-Arşiv işlemlerinizi rahatlıkla yapabilir böylece bütün muhasebe işlemleriniz de  daha güvenli, daha verimli ve daha hızlı olabilirsiniz.

KUYUMCULUK PROGRAMI ŞUBE YÖNETİMİ

Kuyumculuk Yazılımı Milyem ile şubelerinize yetkili kullanıcı tanımlayabilir, şubelerin borç alacak takiplerini yapabilir, şube gelir, gider ve karlılık takiplerinizi yapabilir böylece işinizi daha etkin, güçlü ve verimli yönetebilirsiniz.

E-TİCARET ENTEGRASYONU

Kuyumculuk Yazılımı Milyem ile stok kartı açılan ürünlere ait bilgilerin gerekli olanlarını  e-ticaret yazılımı ideasofta aktarabilir, e-ticaretten verilen siparişleri milyem de anın da görüp faturasını oluşturabilir kısacası  E-Ticaret yazılımı İdeasoft ile tam entegre çalışabilirsiniz.

KUYUMCULUK PROGRAMI RAPORLAR

Kuyumculuk Yazılımı Milyeme ait raporlar ile;

Cari hesap hareketlerini, bilanço, karşılaştırmalı bilanço, günlük faaliyet, gelir tablosu, Stok, İşlem kontrol, cari hesap bakiye ve genel gelir gider raporlarını alabilirsiniz.

Web-Rapor

Mobil bütün cihazlara uyumlu olarak çalışan web rapor ürünü ile istediğiniz yerde ve zaman da bütün raporlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.