MAĞAZA YÖNETİMİ

taksitli satış

taksitli satış

TAKSİTLİ SATIŞ

E-yaz yazılıma ait mağaza yazılımı ile müşterilerinize ürünlerinizi taksitlendirerek satabilirsiniz. Bir müşterinin farklı zamanlarda yaptığı alışverişlerin taksitlerini birleştirebilirsiniz. Geciken taksitlere isterseniz vade farkı uygulayabilirsiniz.

Ödenmeyen taksitli borçları müşteriniz ile birlikte yeniden yapılandırabilir siniz.

Sipariş Modülünden Taksitli Satış

Beyaz Eşya, Halı Mobilya Mağazaların da müşteri aldığı ürünlerin rezerve edilmesini istediği zamanda kendisine teslim edilmesini ister ve ürünlerle ilgili peşinat öder ve taksit senetlerini oluşturarak borçlanmasını yapar. Taksitli Satış modülün de taksitlendirme alınan sipariş modülünden yapılır ve rezerve depo kullanılırsa müşteri ürün teslim almadan borçlandırılır. Ürün teslim edildiğin de ise kesilen fatura borçlanmayı kapatır. Müşteri yeniden borçlandırılmaz.

renk beden kavala

renk beden kavala

RENK | BEDEN | KAVALA | ASORTİ

Renk Beden Kavala

Mağaza yazılımı ile bay, bayan ve çocuk giyim satışı yapan mağazalarda renk, beden ve kavala takibi yapabilirsiniz. Bir ürün değişik renk, beden ve kavala içeriyor ise bu ürüne ait bir stok kartı açabilir, stok kartın da renk, beden ve kavala kullanır tanımlaması yapabilir, aktif hale gelen ekranlarda renk, beden ve kavala ölçüleri girerek tali stokları otomatik olarak oluşturabilirsiniz.

Asorti

Bir ürüne ait renk beden ve kavalalardan belirli sayıda oluşturulan paket ürünlere asorti denir.  Genellikle bu asortiler giyim toptancılarının bir ürüne ait müşterinin isteklerine göre oluşturduğu ürünleri içerir. Bu ürünlere tek barkod üretilerek asorti ile ürünlerin sisteme giriş ve çıkışları hızlandırılır.

puan kart

puan kart

MÜŞTERİ SADAKAT KARTI | PUAN KART

Mağaza yazılımı ile Müşterilerinize her alışverişte ürün grubuna göre farklı yüzdelerde ya da farklı puanlarla puan ve/veya para puan kazandıracak puan kart oluşturabilirsiniz. Böylece alışveriş yapan müşterilerinizin bir sonraki alışverişlerin de ödeme veya indirim gibi kullanacakları para puanlar sayesinde yeniden sizin mağazanızdan alış veriş yapmasını sağlayabilirsiniz.

Takım paket ürün satış

takım-paket satış

PAKET VEYA TAKIM OLARAK ÜRÜN SATIŞI

Mağazanızda tek tek satılabilecek birden fazla ürünü bir isim altında bir araya getirerek bir paket ve/veya takım [Yemek odası takımı, yatak odası takımı gibi]oluşturabilirsiniz. Bu paket ve/veya takım ile ilgili barkod okutulduğunda ya da paket ismi ile bu ürünlerin hepsini stoktan düşerek satışını kolayca yapabilirsiniz.

akıllı ajanda

akıllı ajanda

GÖRÜŞME NOTLARI ve AKILLI AJANDA

Müşteri ile yaptığınız daha sonra işlem yapacağınız görüşmeleri Müşteri cari kartına not alabilir, görüşme sonuna hatırlatma tarihi ekleyebilir, bu tarih geldiğinde akıllı ajandanın otomatik hatırlatma özelliğini kullanabilirsiniz.

barkod sistemi

barkod sistemi

BARKOD SİSTEMİ

Mağazanızda ürünleriniz barkodlu ise barkodları sisteme tanıtarak alış, satış, sipariş ve sayım işlemlerinde kullanabilirsiniz. Barkodsuz ürünlere sistemden barkod oluşturarak aynı işlemlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

ürün resmi ve doküman ekleme

ürün resmi ve doküman ekleme

ÜRÜN RESMİ, TEKNİK ÖZELLİK ve DOKÜMAN EKLEME

Açılan ürün kartlarına resim ekleyebilir bu resimleri fiyat listelerinde kullanabilirsiniz.

Cep telefonu, Televizyon, Buzdolabı gibi ürünlere ait teknik özellikleri çok kolay ürün kartına ekleyebilir, böylece müşterinize sorduğu ürün ile ilgili bilgileri daha detaylı verebilirsiniz.

ürün kartına ürünün broşürünü veya diğer dokümanlarını bağlayabilir, ihtiyaç olduğun da bu dokümana ulaşabilir ve gerekirse yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz.

Seri nolu ürün

seri nolu ürün

lot takibi

Lot takibi

SERİ NUMARALI ÜRÜN ve LOT TAKİBİ

Seri numaralı ürün

Mağaza Programı ile Elekronik ürünlerin satıldığı mağazalarda ürünün garantisi süresince seri numarası ile takip edebilir ürüne ait yapılan her işlemi kayıt altına alabilirsiniz.

Mağaza Yönetimi ile Lot takibi

Rulo ürünlerin satışlarında bir ruloda kaç metre ürün kaldığını lot numarası ile takip edebilirsiniz.