RESTORAN YÖNETİMİ

Masa Adisyonu

Restoran Programı masa adisyonu

Restoran Programı Masa Adisyonu

E-yaz Restoran Programı ile işletmenizde bulunan masaların  servis açılış saati ve süresini, masada oturan kişi sayısı ve masa hesap toplamını tek ekran üzerinden görebilirsiniz.

Paket Servis

Paket Servis

PAKET SERVİS

Restoran Programı  paket servis modülü ile telefonla sipariş alabilir ve telefon araması yakalama cihazı [caller ID]  ile kayıtlı olan müşterilerinize ait  arama geldiği anda müşteri kartının açılıp sipariş alınabilme özelliğini kullanabilirsiniz.

Hızlı Adiyon

Hızlı Adisyon

HIZLI ADİSYON

Restoranların bir kısmı hazır paketlenmiş ve/veya açık tartılı ürünlerde satmaktadır. Örneğin bir et restoranın dan işlenmiş ama pişirilmemiş et ürünlerini direk satın alabilirsiniz.

Restoran Yazılımı hızlı adisyon modülü ile kasadan direk satılan ürünlerin satış işlemlerini dokunma tik ekranlarla rahatlıkla yapabilirsiniz.

Yemek Sepeti Entegrasyonu

Yemek Sepeti

Yemek Sepeti Entegrasyonu

Restoran Yazılımı ile Yemek Sepeti tam entegre olarak çalışır. Bu özellik sayesinde daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.

sipariş anın da üretim emri oluşturma

restoran üretim

Üretim

Restoranlar üretim yapılan ürünlerde kullanılan malzemelerin takibini yapabilmek için ürün reçeteleri oluşturmak ve bu reçetelere uygun olarak üretim yaparak ürünlerini satmak zorundadırlar.

E-Yaz yazılım restoran programı ile, üretilen ürünlerin ürün reçetelerini oluşturabilir sipariş alındığın da siparişe uygun olarak üretim emrini otomatik olarak çalıştırabilirsiniz. Bu sayede stokları daha doğru takip ederek kayıp ve kaçakların önüne geçebilirsiniz.

Muhasebe Yazılımı

Muhasebe

Muhasebe Entegrasyonu

Restoran programı E-Yaz T-Set ML ve Kobi ERP ile tam entegre olarak çalıştığı için banka, personel, satın lama, çek/senet, kasa ve personel ile ilgili bütün işlemlerinizi yapabilir ve bunları otomatik olarak muhasebeleştirebilirsiniz.

E-Yaz Yazılım e-fatura oluşturma

e-fatura oluşturma

E-Fatura, E-Defter, E-Arşiv

E-Yaz Yazılım ile E-Fatura, E-Defter ve E-Arşiv işlemlerinizi rahatlıkla yapabilir bu sayede muhasebe ile çalışmalarınız da daha hızlı, güvenli ve verimli olabilirsiniz.

Şube ve Depo Yönetimi

Şube ve Depo Yönetimi

Şube ve Depo Yönetimi

Şube ve depo sayısı çoğaldıkça işletmelerin yönetilmeleri daha zorlaşmaktadır. Birebir izleyemediğimiz ve kontrol edemediğimiz, stok, finans ve personel hareket ve işlemlerinin kontrol altına alınabilmesi ve denetlenebilmesi için bütün bu hareketlerin anlık olarak işlenmesi ve raporlanması gerekir.

E-Yaz Yazılım ait Restoran Programı ile şube ve depo takibi yapabilir her şube ve deponun gelir giderlerini ve stoklarını ayrı ayrı takip edebilirsiniz.

Raporlar

Raporlar

Raporlar

Restoran Programı

Raporları ile gün sonun da masa ve garson performansını, müşterinin bekleme sürelerini, mekânların ve varsa şube cirolarını ayrı ayrı takip edebilirsiniz.

Ayrıca paket servis ve hızlı adisyon cirolarının da raporlarını alarak toplam cirodaki oranlarını görebilirsiniz.