SİPARİŞ YAZILIMI | SİPARİŞ YÖNETİMİ | KOBİ ERP

Alınan Ve Verilen Siparişler

Alınan sipariş, verilen sipariş

Alınan ve Verilen Siparişlerin Takibi

E-Yaz KOBİ ERP Sipariş yazılımı ile siparişlerinizi şubelere, personele ve depolara göre detaylı bir şekilde istenen döviz birimiyle takip ederek siparişlerinizi en ideal şekilde yönetebilirsiniz.

Onaylanmış Tekliften Sipariş

Tekliften Sipariş Oluşturma

Onaylanmış Tekliften Sipariş Oluşturma

E-yaz KOBİ ERP sipariş programı ile onaylanmış teklifi siparişe dönüştürebilir hız ve kullanım kolaylığı sağlayan bu özellik sayesinde verilen tekliflerden ne kadarının siparişe dönüştüğünün analizlerini yapabilir ve raporlarını alınabilir.

Sipariş Dönüştürme

Sipariş Dönüştürme

Sipariş Dönüştürme

E-Yaz KOBİ ERP Yazılımı ile Alınan sipariş siparişten verilen sipariş, verilen siparişten de alınan sipariş oluşturulabilir.

Şube Sipariş Takibi

Şubelere Ait Siparişlerin Takibi

E-yaz KOBİ ERP sipariş programı ile çok şubeli bir firmanın her şubesinden farklı ürünleri farklı miktarlarda sipariş olarak alabiliriz. Bu siparişlerin şube ve depo bazında takibini yapabilir ve  ilgili raporlar rahatlıkla alınabilir.

Siparişi Cariye Yansıtma

Siparişi Cariye Yansıtma

E-Yaz KOBİ ERP Yazılımı ile alınan siparişlerin tutarı istenirse cari karta borç olarak yansıtılabilir. Bu özellik, sipariş verilen ürünlerin ödemesine başlayıp teslimatı ileriki bir tarihte yapılacak olan durumlar da kullanılır.

Sipariş Referans Kaynağı

Referans Kaynağı

E-Yaz KOBİ ERP sipariş yazılımı ile sipariş alınırken siparişin alış şeklini (telefon, fax, internet, e-posta, elden, diğer gibi) kayıt altına alıp raporlayabilirsiniz.

Siparişte Ürün Rezervasyonu

Alınan Siparişe Ait Ürünlerin Rezerve Edilmesi

E-yaz KOBİ ERP sipariş yazılımı ile alınan siparişe ait ürünler, ileri bir tarihte teslim edilmek üzere rezerve edilebilir, bunun için rezerve depo kullanılır. Bu ürünler sistem de bu depoya aktarılır.

Dövizli Ürünlerin Siparişi

Dövizli Ürünlerde Sipariş

E-Yaz KOBİ ERP sipariş yazılımı ile dövizle satılan ürünlerin alınan siparişlerin de istenirse sevk tarihine ait kurdan faturanın oluşturulması sağlanabilir.

Siparişlerin faturaya ve irsaliyeye dönüşmesi

E-yaz KOBİ ERP sipariş programı ile alınan ve/veya verilen siparişler sevk onayları yapıldıktan sonra çok hızlı ve kolay bir şekil de istenirse faturaya istenirse irsaliyeye dönüştürülebilir.

Özel Not Ekleme

Siparişe Özel Not Ekleme

E-Yaz KOBİ ERP sipariş yazılımı ile siparişe ait özel notlar sipariş belgesine eklenebilir. Bu özel notlar istenirse bu siparişle veya siparişe bağlı cariyle işlem yaparken kullanıcıyı uyarabilir.

Stok Yeterlilik Kontrolü

Stok Yeterlilik Kontrolü

E-yaz KOBİ ERP sipariş programı ile alınan siparişler için stok yeterlilik raporunu anlık görebilir ilgili müşteriye doğru termin tarihi verebilirsiniz.

Sipariş Karlılık Durumu

Sipariş Karlılık Durumu

E-Yaz KOBİ ERP sipariş yazılımı ile Alınan siparişlerin toplam da ve ürün ürün karlılık durumlarını anlık olarak görebilirsiniz.