SOSYAL MEDYA DA E-YAZ YAZILIM

Günümüzde artık hepimiz akıllı telefonlarla çok vakit geçiriyoruz. Aradığımız her bilgiye anın da ulaşmak, oyun oynamak, haber okumak, video izlemek, iş başvurusu ve alış veriş yapmak için mobil cihazlarımız üzerinden interneti her geçen gün daha fazla kullanıyoruz.

E-yaz yazılım olarak bizde sosyal medyayı aktif kullanarak sizlere daha yakın olmayı hedefliyoruz.

Bu amaçla Sosyal medya da yapacağımız çalışmalar ile ilgili aşağıdaki ana konu başlıklarını sizlere şimdiden duyuralım istedik. Faydalı olacağını düşündüğümüz e-yaz sosyal medya sayfalarına takip etmenizi arzuluyoruz.

içerik bağlantıları

içerik bağlantıları

Genellikle Video içeren içerik bağlantıları

Web sayfasının konusu bağlı olarak E-yaz yazılım ürünlerine ait oluşturulmuş ve youtube yüklenmiş eğitim videolarını da içeren, içerik linklerinin paylaşılması. Bu paylaşımlarla sizlere ürünlerimize ve şirketimize ait bilgilendirmelerin daha iyi aktarılacağına inanıyoruz.  Sosyal medyadan ulaştığınız içeriklerle ve eğitim videolarıyla ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

kampanya duyuruları

kampanya duyuruları

Kampanya duyuruları

E-yaz yazılım olarak ürünlerimize daha kolay sahip olabilmeniz için kampanyalar oluşturmak istiyoruz. Kampanyalı ürünlerimizin satış fiyatlarını ve ödeme koşullarını sosyal medyada sizlere ulaştırmayı düşünüyoruz. Sosyal medya da bizi takip ederek bu avantajlardan faydalanmanızı istiyoruz.

is ortakları

yeni is ortakları

Yeni İş ortakları ile buluşma

Bilişim sektöründe olan ve belirli ürünler üzerinde uzmanlaşarak işletmelere fayda üretmeyi hedefleyen meslektaşlarımızla birlikte çalışmak istiyoruz. Bu sebeple sosyal medya aracılığı ile yapacağımız duyurularla Ürünlerimizin satışını yapacak, eğitim servis, destek hizmetlerini verecek iş ortağı adayları ile buluşmayı hedefliyoruz.

çalışma arkadaşları

çalışma arkadaşları

Çalışma arkadaşları

Sürekli büyüyen şirketimizde yeni çalışma arkadaşlarımıza ihtiyaç duyulmaktadır. Bu amaçla sosyal medya aracılığı ile şirketimizde açık pozisyonlarda, aradığımız özelliklere uygun çalışma arkadaşlarıyla iletişime geçmek istiyoruz.

eğitim duyuruları

eğitim duyuruları

Eğitim duyuruları

E-Yaz yazılım olarak ürünlerimize ait ücretsiz sertifikalı eğitimler planlıyoruz. Bu eğitimlerde yazılımımızın kullanımı ve özellikleri ile ilgili bilgilendirmenin yanın da muhasebe ve ön muhasebe, sektörel ihtiyaçlar ve yazılım yönetim ilişkisi ile ilgili bilgilendirmenin de gençlerimize ve iş bulmaya çalışan arkadaşlarımıza daha faydalı olacağına inanıyoruz.

Bu amaçla sosyal medya aracılığı ile şirketimizin eğitim salonun da veya on-line olarak yapılacak eğitim duyurularını yapmayı planlıyoruz.

faydalı bilgiler

faydalı bilgiler

Faydalı Bilgiler

İşletmeler bilişim yatırımları ile ilgili konularda çoğu zaman sağlıklı kararlar alamazlar. İhtiyaçlarını doğru analiz edemedikleri için değişik yönlendirmelerle ve sınırlı bilgilendirmeler ile kararlarını oluştururlar ve çoğu zaman da yaptıkları yatırım istedikleri sonuçları vermez.

E-Yaz ailesi olarak bilişim ve özellikle yazılım yatırımları konusun da doğru karar vermenize yardımcı olmanızı kolaylaştıracak makalelerin linklerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

bizden haberler

bizden haberler

Haberler

İş ortaklarımız ile yapılan toplantılar. Sertifika törenleri, Yeni projeler vb. gibi etkinlikler ile ilgili güncel haberlerin oluşturulduğu sayfaların linklerini paylaşarak bizleri daha yakından izlemenize yardımcı olmayı istiyoruz.

sosyal medya e-yaz

sosyal medya

Sosyal Medya Linklerimiz

facebook               twitter

linkedin                plus.google

instagram             youtube