Stok Kartı Hareket Bilgisi

E-Yaz Yazılım Kobi ERP-Kerp ürününe ait;

Stok Kartı Hareket Bilgisi bölümün de kartı seçilen ürüne ait alış, satış, devir ve diğer stok hareketlerinin tümünü görüntüleyebilirsiniz. Bu hareketleri seçilen depoya ve/veya cariye göre de alabilirsiniz.

Hareket Tarih Aralığı

Stok Kartı Hareket Bilgisi bölümündeki iki tarih arası alanları Stok kartındaki ürünün hareketlerinin belirlenen başlama ve bitiş tarihleri arasındaki hareketlerinin ekranda görüntülenmesini sağlayan alanlarıdır.

Depo

Stok Kartı Hareket Bilgisi bölümünde bulunan depo alanı, Stok kartı açılan ürünün depolara göre hareketlerinin alınabilmesini sağlayan alandır. Depo seçilmezse ilgili ürüne ait tüm depoları içeren hareketler görüntülenecektir.

Cari Hesap Kodu

Stok Kartı Hareket Bilgisi bölümün deki cari hesap kodu alanı cari kart seçmemizi sağlayan alandır. Bu alan da cari kart seçtiğimiz de Stok kartındaki ürünün seçilen cari kartı ile ilgili alış, satış ve iadelerini ekrana getirecektir.

Devirli Hareket Listesi

Stok Kartındaki devirli hareket butonu stok kartı seçilen ürüne ait alış, satış, iade, devir ve diğer stok hareketlerinin tümünün ekrana getirilmesi için kullanılan buton dur.

İşlem Seçiniz | İşlem Gerçekleştir | Detayı Göster Alanları

İşlem Seçiniz

Bu alan da yapılacak işlemi seçebiliriz. Seçebileceğimiz işlemler alışları bul, satışları bul, tüm girişleri, tüm çıkışları ve yazdır işlemleridir. Satışları bul işlemini seçtiğimizde ve işlemi gerçekleştir butonuna bastığımız da kartı seçilen ürüne ait bütün satışlar ekrana gelecektir. Alışları bul işlemini seçtiğimizde ve işlemi gerçekleştir butonuna bastığımız da kartı seçilen ürüne ait bütün alışlar ekrana gelecektir.

Tüm girişleri ve tüm çıkışları işlemlerini seçtiğimiz de ve işlemi gerçekleştir butonuna bastığımız da kartı seçilen ürüne ait sayım ve devir giriş çıkış işlemleri dahil bütün giriş ve çıkış işlemleri ekrana gelecektir.

İşlemi Gerçekleştir

Seçilen işlemin aktif hale gelmesini sağlayan buton dur.

Detayı Göster

Ekrana gelen Stok hareketlerin den üzerine gelinen hareketin detaylarını göstermesini sağlayan buton dur. Hareket satırın da herhangi bir alış faturasın da iken bu butona basılırsa bu faturaya ait bütün detaylara ulaşabiliriz. Hareket satırın da üzerine gelinen harekete çift tıklandığında da o hareketin detayına ulaşabiliriz.