Yazılım Videoları | E-Yaz Yazılım

Yazılım Videoları sayfasında  E-Yaz Yazılımın  ERP, Ticari Yazılım ve Sektörel Çözüm yazılımlarının tanıtım videolarını  ve yazılım uygulamaların da verilen yazılım danışmanlık ve hizmetine ait tanıtım videolarını izleyebilirsiniz.

E-Yaz Yazılıma ait Kobi ERP  Kerp yazılımı ile  işletmenizin bütün iş süreçlerinin faaliyet maliyetlerini kontrol altına alabilirsiniz.  Böylece her an ulaşacağınız anlık raporlar ile yönetimde  daha doğru, etkin ve hızlı kararlar verebilirsiniz.

Ticari Program T-Set ML ile ürün ve/veya hizmet alıp satan ve/veya üreten işletmelerin muhasebe ve ön muhasebe işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.  Böylece işletme iradesinin ve yöneticilerin ihtiyacı olan bütün raporları alabilirsiniz.

E-Yaz Yazılım ürünü olan Milyem Kuyumculuk programı ile kuyumculuk sektörünün ihtiyacı olan sektöre özel işlemlerin yanı sıra bütün alış, satış, ön muhasebe ve muhasebe işlemlerini rahatlıkla yapabilir, gerekli raporları istediğiniz zaman istediğiniz ortamdan alabilirsiniz.

KOBİERP mini ile cari kart açabilir, açılmış stok kartlarını düzenleyebilir, kasa, banka işlemlerini yapabilirsiniz. Ürün gezgini ve alışveriş sepetini kullanarak sipariş ve fatura oluşturabilirsiniz. KOBİERP mini Mobil Yazılım ile daha etkin yönetim sağlayabilirsiniz.

E-yaz Yazılım, uyguladığı yazılım hizmet metodu ile ERPprojelerin deki başarısızlık ihtimalini  ortadan kaldırmayı hedeflemiştir. E-Yaz Yazılım olarak Yazılım Hizmeti Metodunu on bir başlıkta özetleyebiliriz .