E-YAZ YAZILIM

Kurumsal Kaynak Planlama

Erp

KOBİ ERP-Kerp | ERP Yazılımı

Kobi ERP  Kerp yazılımı ile  işletmenizin bütün iş süreçlerine ait işlem maliyetlerini kontrol altına alabilir ve  istediğiniz zaman da ulaşacağınız raporlar ile işletmenizi yönetmede daha doğru, etkin ve hızlı kararlar verebilirsiniz.

E-Yaz Yazılım Kerp ürününe ait yazılım projeleri; işletme analizi ile başlar, işletmenin iş süreçlerine özel yazılım geliştirme, danışmanlık hizmetleri, özel rapor oluşturma, uygulamalı eğitimler, sistem kontrolleri ile devam eder. Rapor okuma ve analizleri sunumu ile sonuçlandırılır.

Ticari Yazılım

Ticari Program T-Set ML

Ticari Program | Ticari yazılım | T-Set ML

Ticari Yazılım, T-Set ML ile işletmelerin muhasebe ve ön muhasebe işlemlerini yapabilir ve İşletme iradesinin ve yöneticilerin ihtiyacı olan bütün raporları alabilirsiniz.

Ticari Program T-Set ML üretim ve ticaret yapan işletmelerin yazılım olarak kullanması gereken bütün modülleri [Stok, Cari, Fatura, Banka, Kasa, Çek/Senet, Personel, İrsaliye, Teklif, Sipariş, Muhasebe, Bordro gibi] içermektedir.

İnsan Kaynakları-İK

İnsan Kaynakları-İK

İnsan Kaynakları | İK Yazılımı

İşletmenize alınan veya başvuran bütün personel veya personel adaylarının özlük bilgilerini depolayarak doğru işe doğru personeli daha hızlı belirleyebilir ve işe alım sürecini hızlandırabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Yazılımı ile maaş, hak ediş ve puantaj tahakkuk işlemlerini yapabilir ve PDKS cihazları ile entegre çalışabilirsiniz.

Mağaza Yönetimi

Mağaza Yönetimi

Mağaza Yönetimi | Mağaza Yazılımı

E-Yaz Yazılım Mağaza Yönetimi ile taksitli satış, müşteri sadakat kartı [Puan Kart], Renk, beden kavala, seri numaralı ürün, barkodlu hızlı satış ve CRM işlemlerini yapabilir, mağazanızın ihtiyacı olan raporları istediğiniz zaman da alarak mağaza yönetimini en etkin ve en doğru şekilde yapabilirsiniz.

Market Yönetimi

Market Yönetimi

Market Yönetimi | Market Yazılımı

E-yaz Yazılım Market Yazılımı ile satın alma, puan kart, insert işlemlerinden şubelere göre farklı fiyat uygulamasına kadar bütün marketlere özel işlemleri ve muhasebe işlemlerini yapabilir, Yeni Nesil Yazar kasa, terazi,  el terminali donanımları ile entegre çalışabilirsiniz.

Barkodlu Hızlı Satış

Barkodlu Hızlı Satış

Barkodlu Hızlı Satış | Jet POS

Barkodlu Hızlı Satış -Jet POS  yazılımını kolay öğrenebilir  ve pratik olarak kullanabilirsiniz.

Jet POS ile Hızlı kasa işlemleri, farklı döviz türleri, yemek çekleri ve puan ile tahsilat, barkodsuz ürünlerde hızlı satış yapabilirsiniz.

Hızlı Satış Yazılımı Jet POS u, Barkodlu teraziler ve Yeni Nesil Yazar Kasalar iel entegre çalıştırabilirsiniz.

Kuyumculuk Yönetimi

Kuyumculuk Yönetimi

Kuyumculuk Yönetimi| Kuyumculuk Yazılımı | Milyem

Kuyumculuk Yazılımı Milyem ile tüm tezgahtar işlemlerini tek bir ekranda yapılabilir, kullanıcılar yapacakları işlemlere göre yetkilendirilebilir, E-Ticaret yazılımı ile entegre çalışabilir, RF-ID teknolojisi ile ürünleriniz kontrol altına alabilir ve karşılaştırmalı bilanço, günlük faaliyet, Gelir tablosu gibi raporları rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

Restoran Yönetimi

Restoran Yönetimi

Restoran Yönetimi | Restoran Yazılımı

E-yaz Restoran yazılımı ile işletmenizde bulunan masaların  servis açılış saati ve süresini, masada oturan kişi sayısı ve masa hesap toplamını tek ekran üzerinden görebilirsiniz.

Restoran yazılımı paket servis modülü ile telefonla sipariş alabilir ve arama geldiği anda müşteri kartının açılıp sipariş alınabilme özelliğini kullanabilirsiniz.

Restoran yazılımı hızlı adisyon modülü ile kasada satılan ürünlerin satış işlemlerini dokunma tik ekranlarla rahatlıkla yapabilirsiniz.

Mobil Çözümler

Mobil Çözümler

Mobil Çözümler

Web Sipariş modülü ile işletim sistemi bağımsız bütün mobil cihazlardan online olarak sipariş işlemlerini yapabilirsiniz.

Web rapor ile istediğiniz özel raporları oluşturabilir bu raporları cep telefonu, tablet, el terminali gibi mobil cihazlardan her an alabilirsiniz.

Mobil Satış Sipariş modülü ile windows ce işletim sistemi yüklü el terminallerin de satış ve sipariş işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Özel Yazılım

Özel Yazılım

Özel Yazılım

İşletmeler, sektörlerindeki iş süreçlerine bağlı olarak ve/veya yönetim tarzına göre  hazır paket yazılımların ürettikleri bilgilerin dışın da bilgilere ihtiyaç duyabilirler. Veri toplama alanların da kullanılan  cihazlar ve yazılımın farklı platformlarda kullanma eğilimi de özel yazılım ihtiyacını ortaya çıkarabilir.

E-Yaz Yazılım ile; paket yazılımların yeterli olmadığı alanlarda, yapılan analizler doğrultusun da firmanıza özel yazılım çözümlerine sahip olabilirsiniz.

E-Ticaret

E-Ticaret

Entegrasyon Yazılımları

E-ticaret

E-Yaz Yazılım ait T-Set ML ve Kobi ERP ürünlerini İdeasoft E-Ticaret yazılımı ile tam entegre olarak çalıştırabilirsiniz. Bu entegrasyon ile;

Ürün kartlarını [Stok Kartlarını] sisteme sadece bir defa işleyip zaman kazancı sağlayabilir, depo ve raflardaki stokları gerçek zamanlı takip edebilirsiniz.

Bir ürün hem mağazada hem de sanal mağazada satılabileceği için,  biten ürünlerin  siparişi veya satışının sanal olarak yapılmasının önüne geçebilir, veri bütünlüğü sağlandığı için veri girişlerin den kaynaklanan hataları en aza indirebilir, hatalı sevkıyatın önüne geçebilirsiniz,

özetlersek, bütün ticari işlemleri bu entegrasyon sayesin de tek bir merkezden daha etkin ve doğru yönetebilirsiniz.

E-Fatura, E-defter, E-Arşiv

E-Yaz Yazılım ait  Kobi ERP ürünü ile E-Fatura, E-Defter ve E-Arşiv işlemlerini İzi Biz ile tam entegrasyon çalışması sayesinde çok kolaylıkla yapabilir ve yapılan değişikliklere ait özelliklere en kısa zaman da sahip olabilirsiniz.

Akıllı Santral

E-Yaz Yazılım ait T-Set ML ve Kobi ERP ürünleri ile Nac telekom entegrasyonu sayesinde IP telefonla yapılan görüşmelerinize ait cari kartlara otomatik olarak ulaşabilir ve kayıt altına alabilirsiniz.