Ticari Programlar

Ticari Programlar Teklif, sipariş, irsaliye, fatura, banka, çek/senet, kasa, personel bordrosu ve muhasebe gibi modülleri içerir. Bu modüller ile stok ve finans hareketlerinin tümü bilgisayarlara işlenebilir ve muhasebe  entegrasyonu yapılabilir.

Ticari Yazılımlar nasıl birbirlerinden farklılaşırlar?

Ticari Programlar Özellikleri

Özellikleri

Özellikleri

Ticari Programlar içerdikleri özellikler ile farklılaşırlar. Örnek verecek olursak birçok ticari yazılım da bakiye limiti vardır ama çek ve senet limitleri yoktur.

Ticari Programlar da satış fiyatları genellikle karta tanımlanan ya da stok maliyetlerin üzerinden hesaplanan fiyatlardan oluşturulur. T-Set Ticari Programları ile müşterilerinizin alım miktarları, ödeme vadeleri ve risklerine göre ayrı fiyat politikaları oluşturabilir ve karlılığınızı kontrol altına alabilirsiniz.

Ticari Programlar Kullanım Kolaylığı

Kullanım Kolaylığı

Kullanım Kolaylığı

Ticari Yazılımlar kullanım kolaylıkları ile de tercih sebebi olurlar. Çok karmaşık ve kullanımı zor olan yazılımlar sade ve kolay olan yazılımlara göre daha az tercih edilirler. E-Yaz Yazılıma ait T-Set Ticari yazılımlarının sade ara yüzü ve kolay kullanım özellikleri ile bütün ticari işlemlerinizi kolayca kaydedebilirsiniz.

Ticari Programlar Hizmet Kalitesi

Hizmet Kalitesi

Hizmet Kalitesi

Yazılımları birbirlerinden farklı kılan en önemli özelliklerden birisi de yazılım ile ilgili verilen hizmetin kalitesidir. Kullanılan ticari yazılım ne kadar iyi özelliklere sahip olursa olsun, eğitim, danışmanlık, servis ve destek hizmetleri yeterli değilse işletmelerin  yazılımdaki beklentileri tam olarak karşılanmaz.

E-Yaz Yazılım, olarak ürettiğimiz kaliteli hizmetlerle  yazılımı doğru ve etkin kullanabilirsiniz.

Ticari Programlar da Teknoloji

Teknolojisi

Teknolojisi

Ticari Yazılımlar, sürekli kendilerini güncellemek zorundadırlar. Bilişim sektörü en hızlı değişen ve gelişen sektördür. Bilişim ürünlerinin hayatımıza girmesi ile iş yapış şekilleri hızla değişmiştir ve bu değişim yeni teknolojilerin devreye girmesi ile devam etmektedir. Otuz yıl öncenin ticareti ve sanayisi ile bugün arasın da inanılmaz farklar oluşmuştur. Günümüzde bilgi kanalarını açık tutamayan bilginin yönetime etkisini fark edemeyen ve aldığı kararlarda kullanamayan işletmeler hızla rakipleri karşısın da daha zayıf duruma düşmektedir.

Bilginin gücü ile küçük ve orta ölçekli işletmeler bir an da çok büyük rakiplerini geçebilmekte hatta onları saf dışı bırakmaktadırlar.

fiyatlar açısından ticari programlar

ticari programların fiyatları

Fiyatları

Bir Ticari Yazılımdan elde edilen fayda yapılan yatırımdan daha az ise fiyatı ne olursa olsun pahalıdır.

Yapılan yazılım yatırımın işletmeye sağladığı fayda ve kazançlar yapılan yatırımın ne kadar üzerine çıkıyorsa yazılım o kadar o işletme için ucuza mal olmuştur.